Labai džiaugiamės ilgalaikiu bendradarbiavimu su Kauno tardymo izoliatoriumi ir Pravieniškių pataisos namais-atvirąja kolonija. Bendradarbiavimas su šiomis suėmimo ir laisvės atėmimo įstaigomis mums atveria galimybę vykdyti rūpesčio žmogaus gėriu misiją, apginti bausmę atliekančių asmenų orumą ir ateiti jiems į pagalbą kritišku gyvenime metu.

Atsiliepdami į bendradarbiaujančių su mumis suėmimo ir laisvės atėmimo įstaigų vadovų prašymus, mes skiriame suimtiesiems ir nuteistiesiems paramą sezoniniais drabužiais ir avalyne. Įstaigų vadovai praneša, kad kiekvieną mėnesį mes padedame apsirengti daugiau nei 30 žmonių.

Mūsų atsakomybė yra atrinkti ir dovanoti suėmimo ir laisvės atėmimo įstaigoms tokius drabužius, kurie atitiktų suimtųjų ir nuteistųjų aprangos kodą. Didžiausias poreikis yra sportinių drabužių, treningų, avalynės, kojinių ir apatinio trikotažo. Įstaigose drabužius ir avalynę suimtieji ir nuteistieji išsirenka patys. Iš tų drabužių, kurių suimtieji nenori dėvėti, jie daro rankdarbius.