Sausio 12-ąją mus svetingai priėmė Vilniaus miesto savivaldybės įstaiga „Vilko pėdos“ nakvynės namai. Kaip jau rašėme, sausio 5-ąją perdavėme paramą drabužiais ir avalyne „Vilko pėdos“ namų gyventojams. Jiems specialiai atrinkome viršutinių ir apatinių drabužių, striukių, kelnių, megztinių, kojinių bei batų, iš viso 324 kg. Tiek, kad atvykęs pas mus sausio 5-ąją Vilniaus Socialinės tarnybos autobusiukas išvažiavo pilnai pakrautas.
Viena iš Humanos paramos drabužiais suteikimo sąlygų yra paramos gavėjo kvietimas apsilankyti ir supažindinti su paramos poreikiu bei dovanotų drabužių perdavimu tikslo grupės žmonėms.
Būdami nuoširdžiai pakviesti, sausio 12-ąją atvykome į „Vilko pėdos“ namus Vilkpėdės gatvėje, kur šiuo metu gyvena iki 300 gyventojų. Didžiąją Humanos dovanotų drabužių dalį įstaiga padalijo dviems savo padaliniams Kojelavičiaus gatvėje, tai yra dar dviems padaliniams kitame miesto gale.
Nakvynės namų Vilkpėdės gatvėje drabužinė yra gerai apšviestas, erdvus kambarys. Drabužiai lauko ir viršutiniai čia iškabinti ant kabyklų, o apatiniai – tvarkingai sudėti spintų lentynose. Darbuotojo, kuris būtų atsakingas už namų drabužinę, įstaigoje nėra. Drabužinę tvarko ir drabužių išdalijimą prižiūri socialinės darbuotojos, kurios dirba kiekviena su savo grupe. Šiuo metu, namuose dirba aštuonios socialinės darbuotojos. Namų darbuotojai ir gyventojai gerai žino drabužinės asortimentą. Gyventojai gali kiekvienas pats drabužinėje patogiai pasimatuoti ir išsirinkti jam reikalingą drabužį ar batus.
Į „Vilko pėdos“ namus vykome dar ir tam, kad įsivertintume savo veiklos kokybę. Ar drabužiai, kuriuos atrenkame ir dovanojame, iš tikrųjų yra tokie, kokių ten reikia? Pokalbyje įstaigos vadovas ir darbuotojos užtikrino, kad visa Humanos parama yra tinkamai atrinkta ir nereikia nieko išmesti.
Mums tai yra itin svarbus socialinės partnerystės, teikiamos paramos kokybės teigiamas įvertinimas. Savo ruožtu pakvietėme „Vilko pėdos“ namų darbuotojus apsilankyti mūsų Rūšiavo centre ir geriau susipažinti su dėvėtų drabužių rūšiavimu ir paramos drabužiais sąlygomis ir galimybėmis. Toks socialinių partnerių apsilankymas ir atvira diskusija mums reikalinga tiksliau įsivertinti savo veiklos kokybę bei suteiktosios paramos poveikį.
 
20220112_143436.jpg
20220112 143731

20220112 144941