Norime pasidalinti žinia apie mūsų paramą Ukrainai: 
 
HUMANA skyrė 50 000 EUR Ukrainos vėžiu sergančių vaikų organizacijai No photo description available. 
 
Humanos parama skirta nupirkti vaistų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. 
 
Tabletočki veikia jau nuo 2011 m. Siekdama išsaugoti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gyvybes, organizacija veikia keturiomis kryptimis: (1) mobilizuoja paramą šeimoms, kuriose yra vėžiu sergančių vaikų, (2) mobilizuoja paramą vaikų onkologinėms ligoninėms, (3) gina onkologinėmis ligomis sergančių ligonių teises, (4) ugdo ligoninių personalą, gydantį vėžiu sergančius vaikus. 
 
Nuo Rusijos Federacijos kariuomenės įsiveržimo į Ukrainą vasario 24 d., prie įprastinės Tabletočki veiklos prisidėjo dar ir vėžiu sergančių vaikų, kuriems ir taikos metu reikia ypač daug nuolatinių pastangų reikalaujančios ypatingos priežiūros su gydymu, evakuacija iš artilerijos sviediniais ir raketomis apšaudomų miestų į saugesnius šalies rajonus ar užsienį, visų pirma į Lenkiją. 
 
Tabletočki jau padėjo išvežti iš apšaudomų miestų 200 vėžiu sergančių vaikų su jų šeimomis, iš viso 450 žmonių. Šioms šeimoms Tabletočki parama, ypač specialiais ir brangiai kainuojančiais vaistais, tampa svarbi kaip niekada anksčiau.