Humana šiemet jau antrą kartą dovanoja drabužių ir avalynės Vilniaus miesto savivaldybės įstaigai „Vilko pėdos“ namai. Socialiai pažeidžiamiems žmonėms mes specialiai atrinkome iš viso 258 kg viršutinių drabužių, striukių, kelnių, megztinių, kojinių bei batų. Iš viso, šiemet "Vilko pėdai" dovanojome per 500 kilogramų drabužių ir avalynės.
 
Dovanojant drabužius, brangiausia sudedamoji yra Humanos profesionalų darbo valandos, dovanojamos atrinkti tik reikalingų drabužių. Kai ta pati įstaiga prašo paramos drabužiais pakartotinai, mums tai yra svarbus ženklas, aukštos kokybės įvertinimo sertfikatas.
 
Po savaitės, kai padovanotieji drabužiai jau bus gražiai išdėlioti lentynose ar sukabinti ant pakabų drabužinėje, mes įsipareigojame aplankyti įstaigą įsitikinti, kaip mūsų suteiktoji parama administruojama, kaip sandėliuojama ir išdalijama tikslo grupės žmonėms, bei drauge su kompetetingais įstaigos darbuotojais aptarti, ką mes galėtume padaryti dar geriau. 
 
„Vilko pėdos“ namai teikia apnakvinimo paslaugą asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų toksinių medžiagų. Asmenis į įstaigą pristato policijos pareigūnai, greitoji medicininė pagalba ir Socialinė tarnyba. Pristatyti asmenys dažnai yra nešvariais drabužiais, dažnai be viršutinių drabužių ir batų. „Vilko pėdos“ namai vienu metu aptarnauja iki 200 žmonių. 
 
20220419 Vilko peda Humanoje