Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami publikuoti 2021-ųjų metų „Humana People to People“ veiklos ataskaitą.

Šioje ataskaitoje pateikiama plati „Humana People to People“ ir mūsų 29 narių asociacijų praėjusių metų darbų apžvalga, įskaitant mūsų bendrą įsipareigojimą tausoti gyvybei svarbius išteklius, telkti ir stiprinti žmonių bendruomenes bendriesiems tikslams.

Ataskaita siekiama atskleisti „Humana People to People“ narių organizacijų veiklą plačiame pasaulio raidos ir iššūkių kontekste, kur mūsų atsakas remiasi į žmonių tarptautinį solidarumą ir partnerystę. Ataskaitoje pat pristatome keleto federacijos narių organizacijų veiklą pavieniuose projektuose, kad skaitytojui būtų aiškiau, kaip šie socialinio vystymo projektai yra vykdomi ir koks jų poveikis.

Ataskaitoje pateikiami keleto iš 10 milijonų mln. žmonių, su kuriais mes dirbame drauge jiems skirtuose projektuose, liudijimai. Šie žmonės, projektų dalyviai, pasakoja apie save ir apie tai, ką jie patiria ir gauna projektuose.

Tuo pačiu, norime išreikšti didelį AČIŪ kiekvienai mūsų narei organizacijai ir kiekvienam Humanos bendradarbiui už nuostabų darbą, kurį atlikote 2021 m.

2021-ųjų metų „Humana People to People“ veiklos ataskaitą (anglų kalba) galima rasti paspaudus šią nuorodą.