Humana Baltic remiami projektai

Apie valstybę

Namibija OK

Valstybė pietvakarių Afrikoje, padalinta į 13 regionų ir turinti kiek daugiau nei 2,5 milijono gyventojų. Namibija šiaurėje ribojasi su Angola ir Zambija, rytuose su Botsvana, bei pietuose su Pietų Afrikos Respublika.  Klimatas šioje valstybėje yra karštas ir sausas, o beveik visą jos vandenyno pakrantę dengia Namibijos dykuma.  

Apie pusę šalies gyventojų dirba žemės ūkyje. Dėl nepakankamo kritulių kiekio Namibijoje auginama nedaug pasėlių ir ūkininkai daugiau verčiasi gyvulininkyste. Namibijoje taip pat svarbi yra kalnakasybos pramonė, kuri sudaro apie 20 % valstybės BVP.  ČIa yra išgaunama daug geros kokybės brangakmenių, urano, vario, švino, aukso, cinko ir sidabro. 

Humana Baltic partnerė: Humana Namibijoje - DAPP Namibia

Humanos organizacija šalyje veikia nuo 1990-ųjų ir įgyvendina projektus, skirtus gerinti skurstančiųjų gyvenimo kokybę. Pirmos Namibijos Humanos iniciatyvos remti darnų vystymąsi prasidėjo iš karto po valstybės nepriklausomybės paskelbimo. Iš pradžių Humana rėmė medžių sodinimą Omusati regione, kurį vykdė su karo veteranais ir jų šeimomis. Vėliau organizacija finansavo dėvėtų drabužių parduotuvių ir rūšiavimo centrų steigimą, taip sukuriant darbo vietų ir skiriant gyventojams paramą drabužiais. 1996 m. tame pačiame Omusati regione buvo atidaryta Humanos profesinio rengimo mokykla ir vaikų darželiai. Nuo to laiko Humana Namibijoje išplėtė savo veiklą sveikatos, švietimo ir bendruomenių vystymosi srityse, taip pat vykdo ir kovą su klimato kaitos padariniais daugelyje šalies regionų.

DAPP Namibia projektų žemėlapis

DAPP Namibija